logo

kielce

Nowe władze SMD „Koło Kielce”

Wpisano: Październik 17, 2011 Autor:Nowym przewodniczącym Koła Kielce Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” została Agnieszka Gosek. Uzyskała poparcie większości zebranych na poniedziałkowych wyborach.

Na spotkaniu ostatnią kadencję podsumował dotychczasowy przewodniczący Mariusz Kozłowski- Ostatni rok to okres wzmożonej aktywności, wielu akcji zakończonych sukcesem oraz ciężkiej pracy wszystkich członków. Chciałbym w imieniu swoim i zarządu podziękować wszystkim za pomoc oraz życzyć kolejnemu zarządowi równie wielu sukcesów i radości z działań na rzecz Kieleckiego Koła oraz naszego miasta.

Wybór nowego przewodniczącego nie był dla nikogo zaskoczeniem. Została nim wieloletnia działaczka Kieleckiego Koła, Agnieszka Gosek. Na co dzień m.in. studentka Politologii na UJK, asystentka społeczna Posła na Sejm Artura Gierady, jak również Wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia Młodzi Demokraci Regionu Świętokrzyskiego.

W wyniku co raz większej ilości Kieleckich Młodych Demokratów, rozszerzony został Zarząd Kieleckiego Koła. Od tej kadencji Młodzi Demokraci mają dwóch Wiceprzewodniczących. Jednym z nich po raz kolejny został Krzysztof Załubski. Nową postacią w Zarządzie ale nie w szeregach koła jest Patryk Cylara, tegoroczny maturzysta, od roku głęboko angażujący się w działania na rzecz Młodych Demokratów. Sekretarzem na kolejną już kadencję został wybrany Łukasz Marzec. Dzięki swoim umiejętnościom,  nowym skarbnikiem koła został Paweł Marcysiak, student ekonomii UJK. Mimo krótkiego stażu w Kieleckim Kole szybko został obdarzony zaufaniem Młodych.

Wybrano również nowe władze komisji rewizyjnej. Przewodniczącym została skarbnik poprzedniego Zarządu Koła Kielce Paulina Tutaj. W skład komisji weszli również Adam Smuga i Joanna Zapała.

Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

2 komentarzy do “Nowe władze SMD „Koło Kielce””

  1. Idealna decyzja, brawo Kieleckie S”MD” ! – oby tak dalej!

  2. powodzenia :)

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl