logo

kielce

Nowe władze w Kole Kielce

Wpisano: Kwiecień 6, 2012 Autor:Dnia 2 kwietnia w Kieleckim kole Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” obyły się wybory zarządu koła. Poprzedni zarząd pod przewodnictwem Agnieszki Gosek podziękował za współprace i uzyskał absolutorium. Ustępująca przewodnicząca stwierdziła, że wybory to bardzo ważny moment w działalności, koła, bowiem mają wpływ na jego funkcjonowanie przez całą kadencje, poprosiła także o rozsądny wybór nowego przewodniczącego. Został nim Patryk Cylara, który pełnił funkcje wiceprzewodniczącego w poprzednim zarządzie, koordynatora akcji: „Mikołajki znani Kielczanie dzieciom”, „Serce w koszyczku”.

Nowy zarząd koła tworzą profesjonalni i ambitni członkowie Kieleckiego Koła. Krzysztof Załubski po raz trzeci będzie pełnił funkcje wiceprzewodniczącego, drugim wiceprzewodniczącym została Żaneta Gorczyca, funkcję skarbnika i sekretarza pełni Paweł Marcysiak.

Jestem pewien, że nowy zarząd sprosta stawianym przed nim wyzwaniom i oczekiwaniom. Bowiem są w nim ludzie reprezentujący wszystkie wartości, jakie powinien posiadać członek S „MD”- stwierdził nowy przewodniczący Patryk Cylara

Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “Nowe władze w Kole Kielce”

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl