logo

kielce


Dzieci pozbawione rodzin, wychowujące się w placówkach opiekuńczych wiele w życiu przeszły, dlatego Stowarzyszenie ”Młodzi Demokraci” już po raz kolejny postanowiło dać im trochę radości, uśmiechu i sprawić, by choć na chwilę zapomniały o codziennych problemach i samotności.

W piątek 1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka członkowie stowarzyszenia wraz z Radnymi Katarzyną Zapałą oraz Agatą Wojdą, fundatorkami akcji, odwiedzili Dom Dziecka Nr 2 w Kielcach. Dla podopiecznych przygotowany został słodki poczęstunek. Następnie wszystkie dzieciaki oddały się beztroskim zabawom z radnymi i przedstawicielami Młodych Demokratów.  Wszyscy zgodnie przyznali, iż niezwykle silnie przeżyli spotkanie z wychowankami Domu Dziecka, bardzo miło było popatrzeć na ich uśmiechnięte twarze i radość z otrzymanych prezentów. Jesteśmy przekonani, że warto podejmować tego typu akcję. Robimy to przecież z potrzeby serca.

Warto nadmienić również, że była to kolejna, podjęta przez członków stowarzyszenia inicjatywa. Wielokrotnie spotykaliśmy się bowiem z maluchami, organizując zabawy oraz przygotowując dla nich niespodzianki karnawałowe i świąteczne. Ponadto spotkania takie stały się tradycją Stowarzyszenia i zostały na stałe wpisane w kalendarz działań charytatywnych członków naszego koła.

Więcej zdjęć

Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “Z potrzeby serca – wizyta „Młodych Demokratów” w Domu Dziecka”

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl