logo

kielce

III edycja Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach

Wpisano: Wrzesień 23, 2012 Autor:Zapraszamy wszystkich chętnych kielczan do sprawdzenia swojej wiedzy o mieście podczas III edycji „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” który odbędzie się 29 września (sobota) o godzinie 16:00 na „Dużej Scenie” w Kieleckim Centrum Kultury.

Do testu będzie mogła zgłosić się każda chętna osoba. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się poprzez stronę internetową www.wielkitest.pl  lub korzystając ze stanowisk rejestracyjnych w Kieleckim Centrum Kultury, będą one czynne już od godziny 12:00 w dniu wydarzenia. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma pilot za pomocą którego będzie odpowiadał na pytania.

„Wielki Test Wiedzy o Kielcach” to projekt dzięki któremu chcemy się dowiedzieć jak wiele o Kielcach wiedzą sami mieszkańcy, czy znają historię i najbardziej aktualne informacje dotyczące miasta w którym uczą się, pracują, żyją- tłumaczy Patryk Cylara przewodniczący kieleckich struktur Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”

„Wielki Test Wiedzy o Kielcach” zostanie zorganizowany w formie uroczystej gali. Swoją wiedzę o Kielcach będę sprawdzać zaproszone przez nas znane i ważne osobistości środowiska lokalnego: radni miejscy, politycy, szefowie lokalnych instytucji i firm, sportowcy, artyści, i inne osoby powszechnie rozpoznawalne w Kielcach. Dla tych osób zostanie utworzona specjalna kategoria „VIP”, w której główna nagrodą jest specjalnie na tę okazję zaprojektowana statuetka. Na wszystkich którzy będą chcieli sprawdzić swoją wiedzę o Kielcach czekają nagrody m.in.: laptopy, sprzęt elektroniczny, wycieczki do Brukseli, kursy języka angielskiego. Podczas gali „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” odbędzie się koncert zespołu Sound ‘n’ Grace finalistów IV edycji Mam Talent.

Test ma się składać z 40 pytań z czterema możliwymi formami odpowiedzi, z których tylko jedna będzie poprawna. Treści pytań będą wyświetlane na wielkoformatowym ekranie. Dodatkowo prowadzący przeczytają każde pytanie oraz wszystkie możliwe odpowiedzi. Na odpowiedź na każde pytanie przeznaczone zostanie 15 sekund. W tym czasie zadaniem uczestników będzie naciśnięcie odpowiedniego przycisku na swoim pilocie.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci”

Miasto Kielce

 

Partner strategiczny:

Kieleckie Centrum Kultury

 

Patronat honorowy:

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

Prezydent Miasta Kielce

Wojewoda Świętokrzyski

 

Patronat merytoryczny:

Muzeum Historii Kielc

Muzeum Narodowe w Kielcach

GeoPark KIELCE

Uniwersytet Jana Kochanowskiego

Instytut Pamięci Narodowej

Patronat medialny:

Radio Kielce

TVP Kielce

Gazeta Wyborcza

Echo Dnia

Echodnia.eu

Radio Fama

Radio Planeta

CKtv

TV NOWA KIELCE

 

Partnerzy:

PEPE ROSSO CATERING

Targi Kielce EXIBITTION&CONGRESS CENTERE

Perfect

Delfin

MAC EDUKACJA

Platforma Obywatelska

POLFOL OPAKOWANIA FOLIE

 

Studio ant

Grupa EPL

CK MPK

info GRAF

HELIOS CENTRUM FILMOWE

 

Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “III edycja Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach”

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl