logo

kielce

Kielce – Kocham To! -walentynka dla miasta

Wpisano: Luty 17, 2013 Autor:14 lutego Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” koło Kielce postanowiło wręczyć swojemu miastu walentynkę, wypełnią uczuciami płynącymi prosto z serca kielczan.

Postawione na kieleckim Placu Artystów białe serce w niespełna godzinę zapełniło się czerwonymi napisami dedykowanymi naszemu miastu. Każdy przechodzień  zakochany lub nie, bez względu na wiek mógł zapisać na nim za co kocha Kielce. Wyznania byłe przeróżne: „Kocham Kielce za to, że tu mam swój dom”, „Kocham Kielce za fajne imprezy”, „Kocham to miasto za to że jest sercem Gór Świętokrzyskich”, „Kocham Kielce za Sienkiewke”…

To wyjątkowe święto połączyło wielu  ludzi bez względu na ich poglądy polityczne i pochodzenie. Na sercu można znaleźć wpisy min. Radnej Agaty Wojdy oraz byłej posłanki  SLD  Bożeny Kizińskiej.

Najważniejszym celem organizowanej przez nas akcji Kielce – Kocham To! Jest ukazanie naszego miasta jako: przyjaznego,  zaskakującego swoją różnorodnością i spontanicznością miejsca „Nad akcją nie myśleliśmy godzinami, była to nasza wspólna decyzja podjęta tydzień przed walentynkami” – mówi Patryk Cylara przewodniczący kieleckich struktur S”MD”

Po tej akcji możemy powiedzieć jedno – dodaje Krzysztof Załubski koordynator akcji: „Nasze miasto jest kochane przez ludzi tu mieszkających, a ponad 100 dedykacji zebranych w przeciągu niespełna godziny to mocny argument potwierdzający nasze przywiązanie do
Kielc ”

Głównym celem organizowanego przez nas eventu jest kreowanie wizerunku Kielc, jako przyjaznego, oraz zaskakującego swoją różnorodnością miasta. Dodatkowo akcja ma na celu szerzenie postaw obywatelskich oraz pozytywną aktywizację Kielczan.

 .
.
.
Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “Kielce – Kocham To! -walentynka dla miasta”

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl