logo

kielce

„Serce w koszyczku”- wielkanocna aukcja

Wpisano: Marzec 26, 2013 Autor:„Serce w koszyczku” to wielkanocna akcja charytatywna organizowana przez kieleckie koło Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”, w której wszyscy chętni mogą przyczynić się do symbolicznego włożenia swojego serca w koszyczek, poprzez licytację wyjątkowych ozdób na wielkanocny stół: wianków, stroików, koszyczków, jajek i baranków.

 

Wszystkie ozdoby zostały wykonane ręcznie rzez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Kielcach. Każdy przedmiot cieszy swoją unikalnością oraz precyzją ręcznego wykonania. Kupując je sprawimy, że nasz wielkanocny stół będzie wyglądał jeszcze piękniej, tym samym pomagając osobom będącym w potrzebie.

Licytacja zostanie przeprowadzona na antenie Polskiego Radia Kielce w dniach od 26 i 27 marca.

 

Środki z licytacji kupujący przeleją Fundacji Vive Serce Dzieciom na konto:

ING Bank Śląski Oddział Kielce 24 1050 1416 1000 0022 7856 1093 z dopiskiem „Wielkanocna ”

 

Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć z muzykoterapii która jest cenionym narzędziem dydaktyczno-rehabilitacyjnym.

W ośrodku, który mieści się przy ul. Kryształowej w Kielcach, znajduje się obecnie 108 osób w wieku od 3 do 25 lat. Oprócz dzieci i młodzieży są to też dorośli niepełnosprawni umysłowo. W ośrodku działa przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła zawodowa. Liczymy, że dzięki pomocy nas wszystkich, tegoroczne „Serce w koszyczku” będzie tak samo gorące jak rok temu. Podczas zeszłorocznej aukcji uzbieraliśmy 3985zł, które w całości zostały wykorzystane na sprzęt rehabilitacji fizycznej.

 

Współorganizatorami akcji charytatywnej jest Polskie Radio Kielce, Fundacja Vive Serce Dzieciom oraz firma iTonery.

wielkanocna4
.wielkanocna3
.wielkanocna2
wielkancona1
Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “„Serce w koszyczku”- wielkanocna aukcja”

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl