logo

kielce

Kieleckie „Serce w koszyczku”

Wpisano: Kwiecień 11, 2013 Autor:Druga Wielkanocna licytacja S „MD” Koła Kielce pod hasłem „Serce w koszyczku”, przeprowadzona na antenie Polskiego Radia Kielce już z nami. Wzorem ubiegłego roku, podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Kielcach przekazali nam świąteczne ozdoby. To własnoręcznie zrobione koszyczki, stroiki wielkanocne pisanki, które wykonali na zajęciach plastycznych. W przygotowanie tych ozdób włożyli dużo pracy i serca.

Tegoroczne „Serce w koszyczku” to kwota o wysokości 2 500,00zł. Kwota 700,00zł została pozyskana z dwudniowej licytacji, 1 300,00zł przekazała Fundacja Vive Serce Dzieciom, 500,00zł do naszego koszyczka dołożył właściciel jednej z świętokrzyskich firm- wyjaśnia Patryk Cylara przewodniczący Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” Koła Kielce.

Pieniądze uzyskane w tym roku przeznaczone zostaną na sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć z muzykoterapii. Ta forma rehabilitacji cieszy się ogromną popularnością wśród podopiecznych ośrodka. Do ośrodka przy ul. Kryształowej uczęszcza 91 osób w wieku od 3 do 25 lat. To dzieci, młodzież i dorośli niepełnosprawni umysłowo. 

koszyk

 

Zdjecie z: www.radio.kielce.pl

Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “Kieleckie „Serce w koszyczku””

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl