logo

kielce

Walne zgromadzenie kieleckiego koła S „MD”

Wpisano: Listopad 25, 2013 Autor:24 listopada 2013 roku odbyły się wybory w kieleckim kole Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. Ustępujący zarząd Patryka Cylara przedstawił sprawozdanie z działalności Koła w latach 2012-2013.

Poprzedni zarząd koła Kielce, podczas zdawania relacji ze swojej kadencji. (fot. M. Rumiński)

Poprzedni zarząd koła Kielce, podczas zdawania relacji ze swojej kadencji. (fot. M. Rumiński)

„To był bardzo dobry okres dla nas, zainicjowaliśmy wiele akcji, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni” – podsumował były Przewodniczący, po czym uzyskał absolutorium.

Członkowie zastanawiali się nad wyborem osób, które będą zarządzały kołem przez najbliższe miesiące. Po 2 godzinach obrad,  powołany został nowy zarząd koła Kielce – przewodnicząca oraz jego członkowie.

 

 Katarzyna Kędzierska, nowa przewodnicząca, zamierza zwiększyć promocję stowarzyszenia oraz zwiększać efektywność jego działania.

Katarzyna Kędzierska, nowa przewodnicząca, zamierza zwiększyć promocję stowarzyszenia oraz efektywność jego działania. (fot. arch. pryw.)

W jego skład, wraz z Katarzyną Kędzierską na czele,  weszli także Patryk Cylara jako wiceprzewodniczący, Małgorzata Głodzik na stanowisku sekretarza, natomiast Wiktor Pytlak został Skarbnikiem. Na wniosek nowej przewodniczącej,  władze nie liczą już pięciu, a cztery osoby, co pozwoli podejmować decyzje szybciej i bardziej mobilnie.

 

Nowo wybrane władze koła to ludzie odpowiedzialni, energiczni i chętni do działania. Zarządowi gratulujemy i życzymy powodzenia.

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania koła pod przewodnictwem nowo wybranego zarządu.  Zebrania odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 18.

 

 

Zdjęcia z przebiegu zgromadzenia (kliknięcie spowoduje powiększenie obrazka)

 

Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “Walne zgromadzenie kieleckiego koła S „MD””

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl