logo

kielce

Ukraina 2014 – pomoc dla Majdanu

Wpisano: Styczeń 27, 2014 Autor:W dniach od 27.01 do 05.02.2014 roku Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” przeprowadzi ogólnokrajową akcję „Ukraina 2014” polegającą na zorganizowaniu zbiórki rzeczy, których potrzebują protestujący na Majdanie: ciepła odzież, koce, żywność, obuwie, środki opatrunkowe. Współorganizatorem akcji w naszym regionie jest Bogusław Sonik, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

W tej szczególnej chwili powinniśmy pamiętać o wszystkich tych, którzy walczą o demokrację, oraz partycypację w życiu społecznym i politycznym swojego kraju. Powinniśmy także wspierać ich w dążeniu do uczestnictwa w wielkim  projekcie jakim jest Unia Europejska.

Celem akcji jest, aby w jak najszybszym czasie zbierać możliwie jak najwięcej darów dla Kijowa i stąd jej ogólnokrajowy, otwarty charakter oraz zaangażowanie czołowych polityków Platformy Obywatelskiej.

W Kielcach zbiórka rzeczy odbywa się w Biurze Poselskim Posła do Parlamentu Europejskiego Bogusława Sonika przy al. IX Wieków Kielc 6/30, IV piętro, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Pokażmy solidarność z mieszkańcami Ukrainy walczącymi o swoje prawa i lepszą przyszłość.

W sprawach związanych ze zbiórką zapraszamy do kontaktu z koordynatorem zbiórki Małgorzatą Głodzik, tel. 881 254 884.

Karol Wilczyński – koordynator akcji w regionie świętokrzyskim, tel. 503137784

Małgorzata Głodzik – koordynator zbiórki darów w Kielcach, tel. tel. 881 254 884.

PL_UA_cover

Dodaj do zakładek / Prześlij Znajomym

Komentarze

Brak komentarzy do “Ukraina 2014 – pomoc dla Majdanu”

Napisz komentarz

Możliwość komentowania artykułów starszych niż 14 dni została wyłączona.
Napisz do nas: kielce{at}smd.org.pl