logo

kielce
 

Przewodniczący - Aleksandra Szlufik

22 lata. Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na kierunku zarządzanie kulturą. Każdego dnia jako starosta roku mobilizuje ludzi do pracy, a jako członek Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” dzieli się optymizmem i uśmiechem. Koordynatorka Szkolnego Testu Wiedzy o Kielcach oraz wydarzeń kulturalnych w Krakowie.
Jeśli ma chwilkę dla siebie, najchętniej chodzi do kina lub ogląda spektakle teatralne, choć wtedy musi na chwilkę zrezygnować ze słuchania muzyki, od której jest uzależniona.

 

Wiceprzewodniczący – Adam Smuga

e-mail: adamsmuga@hotmail.com Telefon: 693-645-166

21 lat. Student prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Pomysłodawca i koordynator Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach. Prowadzi wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” w regionie świętokrzyskim oraz pokazy mody poza granicami kraju.
Kocha podróże i co chwilę znajduje się na innym kontynencie, co nie przeszkadza mu w kierowaniu grupą projektową nad którą czuwa w czasie wakacji.

Sekretarz – Camilla Piłat

E-mail: camilla_pilat@tlen.pl

19 lat, Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunek: prawo. Na co dzień pracownik biura poselskiego. W Stowarzyszeniu „Młodzi Demokraci” jest od roku i bierze udział wielu wydarzeniach organizowanych w regionie.
Jest osoba otwartą, pracowitą i uczciwą oraz stara się być profesjonalna w tym co robi.
W wolnych chwilach z chęcią sięga po nowe książki lub ogląda czarno-białe filmy. Zimą nie rozstaje się ze snowboardem.Uwielbia fotografię, podróże oraz poznawanie coraz to nowych zakątków miast.
Emilia Szlufik

Skarbnik – Emilia Szlufik

e-mail: emilia.szlufik@gmail.com

20 lat. Studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, kierunek: pedagogika. W stowarzyszeniu działa od trzech lat . Na początku jako wolontariuszka, pomagała przy różnych akcjach. Z czasem coraz bardziej się angażowała i rok temu została członkiem Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”.Czytanie książek i słuchanie klasycznego rocka wypełnia jej wolny czas. Marzycielka twardo stąpająca po ziemi, której zadania logiczne nie sprawiają żadnego problemu.